Zkuste své štěstí s nebankovní hypotékou!

Získat nebankovní hypotéku je mnohem snazší, než získat půjčku v bance. A to je ten hlavní důvod, proč jsou právě nebankovní hypotéky mezi lidmi tak oblíbené – dosáhne na ně skoro každý.
Nicméně ani v případě nebankovní hypotéky rozhodně neplatí, že tento úvěr může mít každý, kdo o něj požádá. I zde platí jasná pravidla, která rozhodují o tom, komu je takový úvěr dostupný, a kdo na něj už nedosáhne.
Velký rozdíl je ovšem v tom, že při posuzování vaší žádosti o nebankovní úvěr nikdy nezapadnete do anonymního davu. K vaší žádosti budou pracovníci nebankovní společnosti za všech okolností přistupovat individuálně a napnou své úsilí k tomu, aby vaši žádost vyřešili k oboustranné spokojenosti – tedy ke spokojenosti nejen žadatele, ale i věřitele. Proto můžete očekávat vstřícný přístup a ušití úvěru na míru tomu, v jaké se nacházíte životní situaci.

mince

Nicméně je potřeba si uvědomit, že poskytnutí takového úvěru lidem, kteří jsou zatíženi dluhy, a neplní své finanční závazky, je pro každého věřitele velkým rizikem. Banky takovým lidem peníze nepůjčují, nebankovní společnosti si pečlivě vybírají, komu ještě mohou v takové situaci půjčku svěřit, a komu už ne.
Proto je pro posouzení vaší žádosti o úvěr zásadní, zda dokážete splnit dvě hlavní kritéria.

podnikání

První a zcela logické kritérium spočívá v tom, že musíte mít dostatečné příjmy na splácení požadované hypotéky. To znamená, že když se od vašeho příjmu odečtou pravidelné výdaje, musí vám zůstat dost peněz na to, abyste z nich uhradili splátky i s úroky. A je jasné, že se musí jednat o pravidelný příjem.
Druhá podmínka je pro nebankovní společnost zároveň i pojistkou toho, že budete půjčené peníze bez potíží splácet. Musíte se za to zaručit svou nemovitostí, a to je nezanedbatelný díl majetku každého žadatele o půjčku. Je tedy jasné, že podobnou záruku je ochoten složit pouze ten, kdo svou půjčku a plnění z ní vyplývajících závazků myslí opravdu vážně.

Finance / od

Autor příspěvku: