Zábava s kouzelníkem

Kouzelník je ideální program pro oslavu, protože zajistí spoustu zábavy, takže na Vaší akci bude každý host spokojený a odnese si z ní krásné vzpomínky.

Zábava s kouzelníkem

Program

Jistě jste už byly na nějaké akci, kde jste se mohli unudit, protože program stál za nic a Vy byste nejraději jeli okamžitě domů. Jestliže tedy chcete mít zábavnou akci, na které se bude dobře bavit každý host, tak je zapotřebí vymyslet dokonalý program. Te n je potřeba přizpůsobit hostům a typu akci, ovšem pokud půjde o párty s mladými lidmi, tak zapomeňte na dlouhé proslovy a podobné věci, protože ty je rozhodně bavit nebudou.

občerstvení na párty

Velice oblíbené jsou v dnešní době tematické párty, kdy zvolíte druh celé akce a od toho se bude odvíjet. Například tedy můžete organizovat pyžamovou párty, kdy bude podmínkou, aby si vzal každý pyžamo a donesl nějaké občerstvení k filmu. Samozřejmě děti miluji balónky, a proto se můžete zaměřit na takovou tématiku. Nesmí chybět ani zábavné hry, protože ty děti také miluji a je to pro ně mnohem lepší než jenom na akci sedět a nic nedělat. Nezapomeňte ani na občerstvení, protože to k tomu patří.

Kouzelník

Chcete na své oslavě opravdu netradiční program, jenž zaujme úplně každého? Mikromagie Vaskouzelnik je pro takovou příležitost ideální, takže této služby kouzelníka rozhodně využijte, protože v žádném při nebudete litovat. Jestliže si myslíte, že kouzlení nenutí nic pro dospělého, tak se opravdu mýlíte, což Vám kouzelník s radostí předvede. Není problém, aby kouzelník chodil ke každému stolu jednotlivě a zároveň pracoval se všemi hosty.

trik s kartami

Tento druh kouzlení je mnohem více zábavný pro každého, a proto slaví takový úspěch v poslední době. V nabídce je spousta kouzel, jež jsou opravdu dokonalé, takže nikdo nezjistí, jak celý trik funguje, protože se jedná o skutečnou magii. Základem je například kouzlo s mizejícími mincemi a kartami. Samozřejmě nabízených služeb je opravdová spousta, takže si vybere pro svou akci každý. Základním vystoupením je klasika na parketu, jenž trvá okolo 20 minut. Není problém se na službách domluvit individuálně.

Online / od

Autor příspěvku: