Za oponou

V zákulisí všech sociálních sítí a internetu se dějí věci, které by nám měly zůstat utajeny. Avšak někdy se stane, že určité tajné informace vyjdou na povrch. Znáte weby, které si na anonymitě autorů všech různých příspěvků zakládají? Nebo jak moc nás se změníme, když budeme každý den dvě hodiny na Facebooku?

opona v divadle
Dark web

Neboli také Deep web. Jedná se o zhruba neuvěřitelných 96 procent celého internetu a všech informací. Přístup k němu bývá velmi obtížný. Na tento web se dostanete pouze s heslem, některé stránky jsou dokonce oindexované a zašifrované. Pro jejich otevírání jsou stvořeni nejmodernější roboti, kteří dokáží vyluštit i ta nejtěžší hesla. Na tomto webu seženete ty nejtajnější informace, jako jsou například platy prezidentů, seženete zde nájemné vrahy, seženete tu drogy nebo videa z poprav lidí různými teroristickými organizacemi, reálná videa ze znásilnění a další věci, které jsou médii cenzurovány, a zdravý rozum nám říká, že jsou ilegální. Pokud se na tento web dostanete, začnete nahlížet na všechno jinak. Zjistíte, jak moc je nám toho zatajováno a co vše se před námi skrývá.
Dark web má i své zaměstnance, kteří musí projít speciální zkouškou a mají vládní oprávnění na této stránce figurovat, přidávat příspěvky a účastnit se diskuzí. Účinkují zde i špióni, jelikož se zde plánují i tajné mise a akce.

záhadný muž
Ovlivnění Facebookem? Výmysl nebo krutá realita?

Facebook nás samozřejmě ovlivnit může, ale jedná se o neuvěřitelně individuální věc. Pokud spoustu času trávíme jen na sociálních sítích, je dost možné, že se staneme závislými. Závislost se projevuje depresemi, poruchami příjmu jídla, k lidem jste mnohem více závistiví a nepřejícní. I všudypřítomné reklamy jsou nepříznivý faktor pro naši psychiku. Mohou ovlivnit naše názory, priority a vztahy. Mějme se tedy před nereálnými příspěvky a častou reklamou na pozoru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
/ od

Autor příspěvku: