Udržujte se v kondici

Mnoho lidí si obvykle stěžuje, kolik kilogramů nabralo přes zimní období a jak se necítí dobře, případně dokonce musí obměnit šatník. Přitom toto není vůbec třeba a veškerému přibírání na váze se dá efektivně vyhnout. Existuje řada sporů, kterým se můžete věnovat i za nepřízně počasí, přičemž se budete cítit více než dobře a uděláte něco pro své tělo a fyzickou kondici. Ušetřete si tedy zoufání na jaře a připravte se na aktivně strávenou zimu .
potřeby na badminton.jpg
Nemusíte se přitom obávat, že by jedinými pohybovými aktivitami provozovatelnými v chladných měsících byly lyže a brusle. Ačkoliv se jedná o zcela typické a snad nejvíce populární sporty, rozhodně se nejedná o jedinou možnost. K dispozici jsou i sporty vnitřní neboli indoorové, vůbec tedy nemusíte vystavovat své tělo mrazu.
závodní plavec.jpg
Namátkou lze zmínit:

· badminton
· stolní tenis
· squash
· basketball
· futsal
· volejbal
· plavání
· horolezecká stěna
· florbal a mnoho dalšího.
nohy fotbalisty.jpg
Obvykle tedy dostačuje přidat se do jednoho z mnoha spolků, které si takto pronajímají potřebné prostory a následně tuží své tělo, případně se domluvit a přizvat své rodinné příslušníky či přátele. Ačkoliv se vesměs jedná o týmové sporty, či alespoň aktivity určené pro dvojici hráčů, je o to větší pravděpodobnost, že se u samotné hry budete více než dobře bavit. Zároveň se ani nemusíte obávat příliš vysoké ceny, jelikož se celková cena zpravidla vždy rozloží mezi více hráčů.

Populární volejbal

Oblíbeným a často praktikovaným sportem, kterému holdují jak muži, tak ženy je dozajista volejbal. Jedná se o týmovou hru, která je velmi rychlá a plná zvratů. Výhodou může být uspořádání smíšených družstev, kdy se síly obou pohlaví skutečně vyrovnávají a rozdíly stírají.

Pravidla jsou velmi jednoduchá na pochopení, přičemž není zapotřebí ani drahé a náročné výbavy, kdy postačí míč a síť. Zároveň jde o hru, kterou je možno provozovat i v mírně pokročilejším věku. Zároveň si můžete být jisti dostatkem pohybu, který vám efektivně vytvaruje vaši postavu.

Sport / od

Autor příspěvku: