Skvělé výsledky hubnutí

Právě nyní je ta nejlepší chvíle změnit své stravovací návyky a začít na sobě pracovat. Právě po vánočních svátcích nám přibyla nežádoucí kilíčka, že jsme je ani zpočátku nezaregistrovali. Nejdříve jen tak lehce, až se z naší kamarádky stala nepřítelkyně. Kdo? Osobní váha. Ale ona za to nemůže … Jen nám dává zpětnou vazbu, jak jsme popustili uzdu své fantazii. Sváteční štědrovečerní oběd s maminčinou chloubou – vynikajícím bramborovým salátem plným majonézy, smažené řízky v oleji, plné sklínky až po okraj na slavnostní přípitek.

smažené řízky__340

Samozřejmě k večeři nechybí oblíbené kanapky a chlebíčky, smažené chipsy, oříšky – ty jsou přece zdravé! Ano, obsahují zdravé tuky, ale v přemíře jídel se jejich výhoda zcela ztrácí, nehledě na to, že ořechy ve všech podobách v neomezeném množství jsou kalorickou bombou. A to nemluvíme o pražených solených oříšcích. Říkáte si – a kdy si mám dopřát, když ne o Vánocích?! Jistě, proti gustu žádný dišputát. Ale sami cítíte, že se vám hůře dýchá, vstává, něco vás při sezení tlačí a nechcete ten další faldík vzít na milost?

zeleninové smoothie

Když to takhle půjde dál, cesta zpět už není anebo je značně trnitá a bolí. Předejděte této bolesti a vrhněte se do hubnutí už dnes. Neodkládejte nic na potom. Hubnutí nemusí vždycky bolet. Začněte s pravdivým vzorcem, kde si nejdříve za pomoci kalkulačky vypočtete svůj body mass index, zkráceně BMI. Je to ukazatel podváhy, normální váhy tělesné, nadváhy a obezity. Kalkulátor vaše BMI vypočte na základě vámi dodaných údajů – výška v centimetrech a váha v kg. A výsledné číslo bude důležité pro další vaše aktivity spojené s bílkovinovou neboli ketogenní dietou. A ta skutečně nebolí. Jednotlivé dietní pokrmy ketomix Bmikalkulacka mají unikátní složení a pomůžou vám zhubnout. Příprava jídel je velmi jednoduchá a rychlá. Výběr proteinových a nízkosacharidových pokrmů je vskutku bohatý a vybere si i milovník sladkého.

Autor příspěvku: