Silikonové milenky? Trend moderní doby

Je až neskutečné, jak se doba mění. Dříve se prakticky oddávali naši předkové sexuálním radovánkám kdekoliv, kde se jim zrovna zachtělo. A nevadila rozkvetlá louka nebo snad seno, které ale muselo pěkně píchat. Dokonce byli kreativní v různých polohách. Postupem času se ovšem kultura dostala i do sexuální oblasti a přece jenom měkká a voňavá postel vyhrála nad venkovní romantikou. V dnešní době je ale všechno úplně jinak a mnohdy jde z toho doslova mráz po zádech. Nemluvě o sexuálních pomůckách, které jsou v různých podobách pohlavních orgánů. Dá se zakoupit jak penis, tak umělá vagína. Co ovšem je ještě horší, ačkoliv se jedná o úhel pohledu, jsou moderní hračky v podobě silikonových milenek. Vzhledem k vysoké ceně zatím nejsou tak rozšířené, ale kdo ví, co se bude odehrávat v průběhu dalších let.

silikonová panna

Vztahy jsou v ohrožení

Poslední dobou na partnerské vztahy útočí více věcí. Je to neustálý spěch, stres, shon a potřeba stále něco zvládnout. U mužů dochází k selhávání přímo u pohlavní aktivity a je to pro ně dostatečně ponižující situace. Není poté divu, že se uchylují do soukromí, kde masturbují nebo si hrají s dostupnými erotickými hračkami. Jenomže nebude v tomto případě v ohrožení celkově sex? Ženy se budou dožadovat orgasmu a muži selhávat? Doufejme, že tomu tak nebude. To bychom přišli o tu nejcennější rozkoš.

žena

Na každý problém je řešení

Kdyby přece jenom se vyskytl problém v erekci nebo předčasné ejakulaci, tak v dnešní době jsou dostupné preparáty, jak takovým trapným chvilkám předejít. Nemusí se jednat zrovna o Viagru. Skvěle poslouží Kamagra 100, která se prodává dokonce ve žvýkací podobě, což je naprosto ideální pro ty, kterým dělá problémy spolknout tabletu. Také příchuť je úplně jiná, a co je skvělou zprávou pro muže, výdrž sexuální aktivity je klidně až 5 hodin. A přece jenom silikonová panna je poslušná, možná i vyhřívaná na tělesnou teplotu, ale v srdci je naprosto chladná. A do pohlavního styku přece jenom city patří.

Autor příspěvku: