Sedací vaky z nylonu pro relaxaci a pro zábavu

Sedací vaky jsou vyvíjeny zejména pro relaxační a příjemné posezení. Můžete si jejich polohu přizpůsobit podle potřeby, umožňuje to jejich výplň, nejčastěji z polystyrenových kuliček, a rovněž vhodně koncipovaný potah. Potahy mohou být z přírodních nebo syntetických materiálů a my bychom vám doporučovali poohlédnout se po vacích s nylonovým potahem.

posezení na sedacím vaku

Co ještě můžete dělat na sedacích vacích s nylonovým potahem

Můžete si je vzít ven – každý vak samozřejmě ne, musí k tomu být přizpůsobené. Zejména by mělo jít o potah z nylonového vlákna, které je dostatečně pevné, aby sneslo časté přenášení a posouvání po trávníku. Každopádně je-li uvnitř výplň z polystyrenových kuliček, i obrovský vak bude relativně lehký a hravě jej unese i žena. Nízká hmotnost a velká flexibilita vaků je díky kuličkám EPS (expandovaný polystyren) jednou ze zásadních kladných vlastností.

žluté sedací vaky

Můžete na nich posvačit – posvačit, posnídat či povečeřet – není problém. Opět, stejně jako u vaků, s nimiž sedíte venku za deštivého počasí třeba pod pergolou, a kde je za deště vysoká vlhkost vzduchu, by mělo jít o vaky odolné vůči vlhkosti a vodě. Kupříkladu velké vaky označované jako Duo s nylonovými potahy mívají z vnitřní strany pogumovanou vrstvu, kterou neproniká voda, takže nevadí, když v průběhu vaší svačiny na vak rozlijete třeba minerálku.

Můžete na nich hrát hry – třeba karty nebo Člověče nezlob se lze u velkých Duo vaků hrát celkem v pohodě. Můžete na nich ve dvou sedět čelem k sobě, nebo vedle sebe a deskovou hru či karty pokládat na konferenční stolek. Zahrát si můžete i hru, podporovanou psychology k procvičení mozkových funkcí a tvůrčí fantazie – posadíte se na vak těsně za sebe a jeden hráč maluje druhému prstem na záda pomyslné obrazce – písmena, čísla nebo geometrické vzory a dotyčný se je snaží uhodnout.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: