Rekvalifikace – řešení vaší budoucnosti

Život přináší mnohá překvapení. Jedním z těch méně příjemných může být ukončení pracovního poměru ze strany zaměstnavatele. Ztráta zaměstnání nemusí rozhodně znamenat žádnou životní katastrofu. Stačí se porozhlédnout po trhu práce a najít si přesně to pravé, co by vyhovovalo, a to nejen z finančního hlediska. Zaměstnání musí totiž i bavit. Pokud stále nemůžete najít to, co by vám sedělo přesně na míru, pak je dalším řešením rekvalifikace.

kurzy

  • Úřady práce nabízejí celou řadu rekvalifikačních kurzů, které situaci s hledáním zaměstnání snadno vyřeší.

Jednou z možností jsou rekvalifikační kurzy účetnictví v Praze. Desetidenní kurz, který je rozložen do průběhu dvou měsíců, se týká podvojného účetnictví. Stejné trvání a podmínky má i rekvalifikační kurz mzdového účetnictví se základy personalistiky a využitím PC. Dvanáctidenní kurz účetnictví a daňové evidence je rozložen do průběhu tří měsíců. Možností je ale mnohem více.

Dobrá příprava pro budoucího podnikatele

Kurzy nejsou ale určeny pouze pro zájemce o zaměstnání. Je to dobrá volba v případě, že se chystáte začít podnikat. Je totiž vždy dobré vědět o všem, co se podnikání týká. A to i přesto, že máte v plánu mít pro účetnictví zaměstnance.

  • Možnost dále se vzdělávat v tomto oboru nemusíte zahodit ani v případě, že se vám nedostává časových možností anebo je Vaše bydliště příliš daleko od Prahy a není možné pokaždé dojíždět.
  • Vhodným řešením je online kurz mzdového účetnictví se základy personalistiky.

školitel
Jedinou podmínkou pro absolvování těchto rekvalifikačních kurzů je mít výuční list. Jinak jsou veškeré kurzy určené i pro naprosté začátečníky. Stačí jen odhodlání a chuť učit se novým věcem. Věk a ani dosavadní pracovní zkušenosti nejsou vůbec rozhodující.

  • Rekvalifikační kurzy vedou zkušení lektoři, kteří jsou schopni všechny záludnosti vysvětlit naprosto pochopitelným způsobem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: