Připravte se na únik z místnosti

V dnešní pokrokové době to nemáme se vším pouze jednodušší, ale mnohdy propadneme pocitu zoufalství, že je toho na nás (ať už v práci nebo doma) příliš a potřebujeme pauzu. V den, kdy máte volno, máte i jedinečnou šanci toho dosáhnout, pokud si zvolíte aktivitu, která vám dodá ztracenou energii.
Odpočiňte si od dosavadních povinností a současně se i zabavte na místě, kde si zahrajete escape game – aktuálně nesmírně vyhledávanou hru.
potřeby cestovatele

Prozkoumejte záhady a hledejte záchytní body

Únikovou hru je možné hrát ve dvou až pěti lidech. Sestavte si tým stejně velkých nadšenců do nových příležitostí a vydejte se do tajemné místnosti prožít záhadu, kterou budete muset společně vyřešit. Enigma escape vám poskytne hned 2 typy her, které vám přinesou zasloužený relax a získání nových zkušeností. Rovněž se i díky hádance, která se v nich ukrývá můžete přesvědčit o vašich znalostech nebo o tom, jak vám to v „bezvýchodní“ situaci pálí.
Každá hra je však časově omezená, takže mějte na paměti, že není dobré ztrácet čas, ale hledat každou chvíli nějaké indície, které vám pomůžou získat správnou odpověď.
tabule za dvojicí

Hádanka z filmu Kruh nebo detektivka

Dle toho, co je vám bližší, si můžete zvolit i typ místnosti, ve které se pokusíte o únik v uvedeném časovém limitu – tedy 90 minut.
Hra s názvem „Samara“ vás přenese do prostředí hororového snímku z filmu „Kruh“, který jistě znáte alespoň z doslechu. Pro přesnější hledání informací si však neváhejte tento film doma shlédnout a až pak se vydat vyřešit otázku, proč se záhadná kazeta pořád šíří dál.
„Dvojitý agent“vám naopak poskytne prostředí zaměřené na detektivní záhadu. Vaším úkolem bude přijít na to, proč najednou zmizel agent s tajnými informacemi a kdo ním vlastně byl.
Ať už si zvolíte jakoukoliv věřte, že o únik se budete snažit tak rychle, jak to bude jenom ve vašich silách a docílíte i toho, že přijdete na jiné myšlenky, po kterých tolik toužíte.

Muži / od

Autor příspěvku: