Pokud stále balíte a odesíláte své zboží k zákazníkům v kartonových krabicích, tak se zastavte a přemýšlejte! Nebylo by pro vás mnohem výhodnější balit zboží do igelitových obálek?
Odesílání zboží zabaleného do plastových obálek, stejně jako jejich použití k balení má mnoho velkých výhod pro vás. Tím spíše, pokud se odesíláním zboží k zákazníkům zabýváte dnes a denně.
předání přes pc

Jaké kvality plastových obálek by vás mohly oslovit?

Jen pomyslete na to, jaké to je, když musíte držet skladem spoustu papírových krabic, které používáte jako obalový materiál. Tyto krabice jsou neskladné, těžké a zabírají mnoho místa. Ve srovnání s nimi je balení zboží do plastových obálek procházkou růžovým sadem. I když budete držet na jednom místě třeba tisíc plastových obálek, nezaberou vám příliš mnoho místa. Jsou lehké a velice dobře skladné, můžete je mít třeba ve skříni anebo pod stolem a ani si toho nevšimnete. Navíc, pokud si je objednáte ve velkém množství, bude to pro vás mít hned dvě výhody. Za prvé získáte skvělou cenu za kus, a za druhé budete mít dopravu na místo zdarma http://www.2pack.cz/doprava.
Výrobce obálek vám nabízí hned několik dostupných velikostí i tlouštěk jejich stěn a možnost objednat si obálky s odnosným uchem. Navíc, jakmile si zboží objednáte, druhý den může být u vás.
spěch při stěhování
Zapomenout ovšem nesmíme ani na to, proč je zasílání zboží v plastových obálkách tak výhodné:
Plastová obálka je lehká, ale zároveň velice pevná a pružná. To znamená, že do ní hravě zabalíte, cokoli budete potřebovat – obálka se zboží svým tvarem snadno přizpůsobí. A to je velká výhoda, neboť v ní nebudete zbytečně převážet vzduch.
Ovšem nejlepší je, že plastová obálka je přirozeně voděodolná, a tak kontakt s vlhkostí anebo přímo s vodou nemůže obsah balíčku ohrozit na kvalitě.
Jak to vidíte nyní? Nezačnete své zboží namísto papírových krabic balit raději do plastových obálek?

Nejlepší balicí materiál jsou igelitové obálky
3.8 (76.92%)13