Nebankovní hypotéky i pro klienty s dluhy

Potřebujete peníze k tomu, abyste jednou pro vždy vyřešili vše potřebné nebo se definitivně zbavili dluhů? Právě dluhy jsou častým problémem žadatelů, kteří se svoji žádostí přijdou nejdřív do banky.
Jakmile máte záznam v registrech dlužníků, tak banka není ochotna peníze půjčit a takovou žádost zamítne. Žádost většinou zamítne i klientům s nízkými příjmy či nízkou bonitou a dveře před takovými klienty zavírá. A pokud máte dluhy či další půjčky nebo dokonce exekuce, tak situace je totožná a v bance nemáte šanci jakýkoliv úvěr získat.
Jsou však ještě další možnosti, jak potřebný úvěr získat, a to nebankovní společnosti. A právě tady můžete využít nebankovní hypotéky přes Nebankovní hypotéky úvěry.

dva mladí lidé s obrázkem domu

Asi si řeknete, že hypotéku je přece možné využít pouze na bydlení. V tomto případě však můžete peníze využít, na co jen chcete, a to od nákupů až po řešení dluhů.
Můžete tak snadno a rychle vyplatit nevýhodné půjčky nebo více půjček konsolidovat do jedné a zbavit se můžete i exekucí. A to i v případě, že máte záznam v registrech dlužníků. I pro takové klienty se najde vhodné řešení a nezavírají se hned dveře.
Podmínkou pro získání, která však musí být splněna, je ručení nemovitostí, která je následně použita jako zástava ve prospěch dané nebankovní společnosti. A to po dobu úplného splacení dlužné částky.

představa domu na zelené louce

Splátky si můžete rozložit až dokonce na 40 let dle věku žadatele i s možností předčasného splacení bez sankcí. Úvěr tak můžete kdykoliv splatit a zástava tím bude zrušena. Pokud nemůžete ručit vlastní nemovitostí, tak ani to nemusí být problém, protože je možné ručit nemovitostí třetí osoby.
Vzhledem k tomu, že nedokládáte účel využití peněz, tak peníze můžete využít opravdu na cokoliv a konečně si tak třeba zařídit bydlení, koupit auto, odjet na dovolenou, začít studovat nebo se zbavit již zmíněných dluhů.

Autor příspěvku: