Na závity se závitníky Narex

Potřebujete vyřezat závit, ale chybí vám ten správný nástroj? Ať už potřebujete vyřezat závit vnitřní nebo vnější, prvý, levý, oblý nebo ještě nějaký úplně jiný, budete potřebovat kvalitní závitník. Tento nástroj by měl mít ve své výbavě každá nástrojárna, ale i obyčejný kutil.

Závitník ruční Narex

Ruční sadové závitníky jsou závitníky pro ruční výrobu závitů. Sadové se jim říká proto, že k tomu, abyste vyřezali jeden závit, potřebujete sadu tří závitníků nebo dvou závitníků v závislosti na tom, jaký druh závitu potřebujete.
Strojní závitníky slouží pro použití ve stojanových a sloupových vrtačkách nebo na CNC a NC obráběcích strojích. Závit jsou schopné vyřezat najednou, takže se prodávají po jednom kuse.
Závitová očka jsou určená k výrobě vnějšího závitu, například na šroubech nebo závitových tyčích.
Radiální závitové čelisti se vkládají do závitořezných strojů nebo soustruhů.
Závitořezné a válcovací hlavy jsou přesné nástroje pro výrobu závitů. Jsou určené především do nástrojáren.
Elektrické ruční závitořezy usnadní opravy, rekonstrukce a stavby domu. Dají se s nimi dělat například závity na trubkách.
Vratidla slouží k manipulaci se závitníkem. Rozlišujeme vratidla na závitníky a na závitová očka.

Závitořezná sada Narex

Skvělou volbou v oblasti závitníků jsou závitníky Narex. Narex je ověřená česká firma, která vyrábí kvalitní nářadí a příslušenství s vysokou kvalitou, dlouhou životností a příznivými cenami. Závitníky Narex lze pořídit samostatně podle požadovaných rozměrů a vašich konkrétních požadavků. V jejich nabídce jsou všechny výše uvedené nástroje potřebné pro tvorbu závitů, stačí si jen vybrat ten, který zrovna potřebujete. A pro náročné jsou tu i závitořezné sady, které splní i ty nejnáročnější požadavky, jelikož obsahují od každého závitníku vybrané druhy. Najdete v nich tedy nejen ruční závitníky ale také závitová očka a vratidla.

Autor příspěvku: