Mezi kryty na Xiaomi Redmi Note 7 má výjimečné postavení flip

Flip je stále v oblibě

Flipová pouzdra, která známe také pod názvem „knížka“, jsou stále v hledáčku zájmu mnoha uživatelů mobilních telefonů a tabletů. Na otázku, proč tomu tak je, hledejme odpověď v jednoduchosti, v dokonalém technickém zpracování, v samotném materiálu, a samozřejmě v onom řešení, kdy osamocený telefonní přístroj získá úplně jiný náboj.

Není to jen obyčejná „placka“ – jestliže ponecháte telefon či tablet na stole jen tak, jak vyšel z výrobní linky, bude vám připadat jako chladný, docela nudný, placatý přístroj, zkrátka kus elektroniky ve tvaru plochého hranolu. Obléknete-li jej do flipového kabátu, získá jiný ráz – přívětivější, lidštější, vzhledově zajímavější a elegantnější.

Flipu se „kniha“ neříká náhodou, otevírá se podobným způsobem, přední strana krytu připomíná vrchní kartonové knižní desky, a jak známo, knihy působí na lidskou psychiku mnohem lépe, než elektronika. V knihách hledali již naši předkové moudrost získanou na základě zkušeností předchozích generací, a knihovna v bytě je i významným dekorativním prvkem.

focení s mobilem

Chrání přístroj ze všech stran – flip sice není dokonalý hermeticky uzavřený obal, s nímž se můžete potápět v moři, anebo jej brát s sebou do přírody do deštivého počasí, ale přece jen se jedná o zabezpečení telefonu před poškrábáním, hrubším zacházením, a zčásti i před prachem a vlhkostí. V tom se liší od silikonových pouzder, která zabezpečí pouze boky a zadní stranu, a je pak žádoucí doplnit je o tvrzené sklo na dotykový displej.

práce s mobilem

Dejte přednost pastelovým barvám – zhruba před deseti lety se mezi lidmi začalo objevovat více pastelových barev oděvů, bytových doplňků, a dokonce i výpočetní techniky. Bylo možné opatřit si kupříkladu notebook v červené, či žluté barvě, podpořily to i rifle šité do zvonu, k nimž lidé oblékali barevná trika, halenky a košile. Dnes se opět vracíme do všední šedi, do černé, tmavě modré, hnědé, jako by nás někdo nutil k potlačení přirozené radosti z barev. Nenechte si vnutit tento model, otevřete se opět barvám, a kryt Xiaomi Redmi Note 7 může být jedním z příkladů. Červená, světle modrá, růžová, bílá, fialová, anebo květinové vzory, či motivy s motýly váš telefon pěkně vyzdobí.

Autor příspěvku: