Malý zemědělec potřebuje traktor!

Znáte to, krásná poklidná letní procházka se svým malým potomkem, vše jde jako po másle. A hle objeví se traktor a vaše děťátko nadšením jásá a vy s ním na jednom místě strávíte klidně i hodiny času. Vás už postávání nebaví, ale nemůžete se vynadívat na jeho nebo její nadšený výraz, jak se zajímá o každý traktoristův pohyb a jeho práci. Co kdyby jeden takový maličký byl i doma na hraní?
Dřevěný traktor stoprocentně obohatí vaši domácí hračkárnu a vlastně ho můžete vzít i sebou ven na procházku. Tento traktůrek je kvalitně vyrobený ze dřeva, ale má gumová kolečka, díky kterým lépe jezdí, a nemusíte mít strach, že vám v obýváku poničí podlahu škrábanci. Avšak díky této dřevěné konstrukci se stává téměř nerozbitelným i při občas hrubějším zacházením malých dětí, vždyť to znáte. Investice do dřevěného traktoru se vyplatí už z tohoto důvodu, navíc s velkou pravděpodobností může tuto hračku zdědit i další dítě.traktor na poli
A teď trochu víc o této nádherné hračce, skládá se samotného traktůrku, ke kterému můžete připojit vlečku s nákladem, což je samozřejmě také součástí balení. Vyžití s dřevěným traktorem je od dětí zhruba od roku a půl až po školáky. Kromě zábavné stránky jako ježdění s traktorem a práci na poli nebo spíše na vaší zahradě či hřišti najdete v nákladu kostičky, které plní také didaktickou funkci.
Na každé nakládací kostičce totiž nalezneme nějaký motiv. Pro nejmenší děti je možné se učit barev a obrázků, větší zaujmou číslice a písmena umístěna na jednotlivých kostkách a tato forma učení může vše velmi usnadnit. Jelikož jak je známo učení hrou je jedna z nejefektivnějších forem a dítě si z ní nejvíce zapamatuje! A ve finále budete šťastni za traktor vy i vaši potomci.malý traktorista
No tak třeba na příští procházku s vaším malým zemědělcem přijdete s vlastním traktůrkem a zjistíte všemožné vyžití téhle napodobeniny dětmi obdivovaného vozu.

Autor příspěvku: