Kvalitní zubař

Zuby máme jenom jedny a každý z nás by se o ně měl starat, jak nejlépe umí. Čištění je samozřejmě základ a poté další nutná péče. Nejlepší volbou je také mezizubní kartáček a také zubní nit, díky které se zbavíme nečistot a zbytků jídla. Pokud jste však na péči o zuby kašlali a teď máte kazy a potřebujete je nutně dostat pryč, tak se co nejdříve registrujte u zubaře. Zubař Praha 10 Clinicplus, nově přijímá pacienty a to bez rozdílu věku.

Zubař (3)

Tato nová ordinace, má nejmodernější zařízení a v také pěkné a příjemné prostředí. Pracuje zde profesionální personál, který je ochoten pomoct s jakýmkoliv problémem. Zubaři jsou neustále školení a stále sbírají nové zkušenosti. Provádějí se zde složitější zákroky a také preventivní prohlídky. Můžete zde přihlásit i svoje děti a babičky, protože rozdíl věku, zde nehraje žádnou roli.

Do ordinace se pohodlně dopravíte autobusem i tramvají. Samozřejmě se k ordinaci dostanete i automobilem, který můžete zaparkovat u obchodního centra Eden, odkud to máte krásných 5 minut pěšky k ordinaci. Při registraci nemusíte navštívit ordinaci, ale stačí pohodlně z domu vyplnit registraci. Díky předem určenému termínu, který bude mít i pevně stanovený čas se tak vyhnete i frontám. Po příchodu na stanovený čas, Vás ihned vezmou do ordinace a nemusíte tak čekat dlouhé hodiny, než budete na řadě. Mimo jejich pobočku na Praze 10 mají i další pobočky, které lze navštívit. Tyto pobočky se nacházejí v Mělníku, Horní Počaply, nebo v Roudnici nad Labem.

Zubař (2)

Na webových stránkách se také můžete podívat na jejich ceník služeb. Ten je rozepsaný do posledního detailu a můžete si tak udělat představu o ceně.

Pokud tedy nemáte zuby v pořádku, díky tomu, že jste je zanedbávali, tak neváhejte a objednejte si termín prohlídky. Nejen, že Vám dají zuby do pořádku, ale také nebudete mít konečně bolesti a budou nádherně bíle.

Autor příspěvku: