Jak zářit a být trendy v zimě

Venku už to dávno není na plavky, pomalu ani na koženou bundičku. Připravte se na následující zimu 2019/2020 se stylem, pohodlím a hlavně bez mrznutí. V tomto článku najdete pár užitečných tipů, jak sestavit svou garderobu na zimní měsíce. Nezapomínejte však, že nejdůležitější je projevit svou osobitost a fantazii.
Při koupi nového kabátu, bundy, svetrů, či čehokoliv jiného hledejte spíše ve světlejších barvách, nejlépe do béžova, to je totiž barva pro letošní sezónu. Béžová je barva elegantní, skoro každé dámě sluší, zjemňuje totiž rysy a působí mile a něžně.
móda, zima
Dalším hitem je jednoznačně károvaný vzor. Nemusíte si nutně pořizovat celý outfit z těchto látek. Chcete přece jenom vypadat jako žena a ne jako univerzitní profesor. Doporučujeme vyhledat pouze doplňky, jako třeba teplou šálu tohoto vzoru, čepici, ozdobu do vlasů, kabelku s takovou aplikací, nebo například punčocháče.
Absolutně out je letos černá barva, ale může se bez černých kousků vůbec někdo obejít? Zkuste ji alespoň trochu omezit, nebo kombinovat s něčím veselejším. Nebojte se hrát si s barvami. Nechte si maličkostmi oživit váš look, jak již bylo zmíněno výše u károvaných vzorů. Nejste-li totiž jejich příznivcem, poohlédněte se alespoň po netradičních barvách pro doplňky, jako třeba barva fuchsiová, tyrkysová, lososová apod.
zimní boty, platforma
Co se týče bot, k radosti všech milovnic módy a zároveň svého zdraví se letos soustředíme hlavně na teplo a pohodlí. Zapomeňte na semišové kozačky do půl lýtka bez platformy, které akorát opticky zkracují nohy, ty jsou totiž konečně pasé. Při nákupu boty vybírejte buď mezi kotníkovou obuví, nebo v případě kozaček, ať jsou vysoké alespoň ke kolenům. Pokud nejste zrovna fanynka vysokých podpatků, nezoufejte, ale pořiďte si botky alespoň na tlustší platformě. Nejen že Vám přidají i nějaké ty centimetry navíc, ale také Vám bude tepleji. Co se týče barvy, můžete je opět sladit do béžova, nebo zapojit svou fantazii a hrát si s barvami. Vyhledáváme obuv z kvalitního materiálu a s pořádnou vystýlkou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Móda / od

Autor příspěvku: