Ideální zábava nejen pro mladé


Dnešní mladí sedí buď to doma u počítače nebo se chodí bavit do hospody. A to není zrovna dobře. Ne, že by člověk nemohl v hospodě najít dobré pobavení, ale přeci jen, holdování alkoholu není příliš zdravé. Hraní na počítači, případně na herní konzoli má něco do sebe a s dobrým připojením na internet si můžete tento druh pobavení užívat zároveň i se svými přáteli, ale i to se časem omrzí. Navíc, stejně jako chození do hospody nebo restaurací, ani toto není zrovna zdraví prospívající koníček. Chce to trochu pohybu.

skupina-mensi(1)

Ideální je vyběhnout někam do přírody a zahrát si nějaké ty bojové hry typu paintball, ale pokud na to příliš nejste, ale zároveň chcete být v pohybu, můžete zkusit modernější alternativu ve formě lasergame praha, která vám nabízí prakticky to samé, jenom bezpečnější a pod střechou.

Není to nebezpečné

Lasergame v podstatě nemají zase tak daleko ke klasickým bojovým hrám, které hrál v mládí snad každý kluk a zároveň se v mnoha směrech podobají i hrám počítačovým. Je nutné využít taktiku, mít bystré smysly a nebát se trochu se zapotit. Na rozdíl ale od paintballu a jeho různých verzí ale v tomto případě nehrozí nějaké vážné zranění. Přeci jen, nepoužívají se zde žádné barvou napuštěné kuličky, jejichž zásah nejen bolí, ale mohou způsobit i nepříjemná zranění. Používáte pouze slabé paprsky, kterou jsou škodlivé asi stejně jako světlo z baterky.

labyrint (55)

Musíte se objednat

Střílet po sobě v lese kuličkami můžete prakticky kdykoliv, ale pokud chcete moderní zábavu, budete se muset řádně objednat. Jedná se totiž o čím dál tím více populárnější druh zábavy, za kterou se do hlavního města sjíždí i lidé z dalekého okolí. Samozřejmě, můžete přijít i bez předchozího objednání, ale pravděpodobnost, že by zrovna byla volná jedna ze dvou arén, je dosti malá. Je mnohem lepší se domluvit s příteli a zarezervovat si místo předem.

Autor příspěvku: