Dovolená jak má být

Jste milovníci turistiky a rádi objevujete stále nová a nová místa. Svou rodnou zemi jste prochodili křížem krážem a rádi byste vyzkoušeli jinou zemi? Lákají vás jiné kulturní tradice, rodný jazyk, památky, přírodní skvosty a obyvatelé. Každá země je svým způsobem zajímavá. Každá má něco kouzelného co by vás mohlo nadchnout. Turistické cíle pro své poznávání najdete všude. Pohádkovou krajinu, hory s bílými špičky a průzračně čistou vodu. Tuto krajinu nenajdete všude. Musíte pečlivě vybírat tu správnou zemi. Mi vám jednu takovou přiblížíme. Krásná země Slovinska vám splní všechny vaše přání. Čistý horský vzduch a křišťálově průzračná jezera. Slovinsko se stalo velmi navštěvovanou destinací pro turisty.

průzračná voda

Můžete tu trávit aktivní dovolenou. Můžete být v horách nebo se oddat řekám, jezerům a vodopádům. Každý tu najde to pravé pro sebe. Podívejte se na: . Tak najdete bližší informace o možné dovolené.

pěší turistika

Nabízíme vám krásné pohádkové ubytování v Glamping chatkách pro dvě osoby. Chatky jsou útulné a provoněné místními bylinky. Majitelé jsou nadšení místním porostem a vyrábí spoustu domácích a přírodních produktů. Můžete ochutnat domácí džem, opojné bylinné čaje skvělé vůně, mýdla krásného vzhledu a vůně a jedinečné bylinné likéry. Které vás zahřejí. Každá chatka má své vlastní posezení, kde můžete trávit společné večery pod hvězdnou oblohou se sklenkou dobrého vína. A aby byl večer dokonalí, můžete využít venkovní gril, na kterém si uděláte šťavnaté masíčko s grilovanou zeleninou. Pak už vám nebude nic chybět. Sociální zařízení je společné pro všechny a vždy čisté. Dopřejte si příjemné místo, kam po dlouhých procházkách složíte hlavu. Skvělá dovolená, kam můžete vzít děti i čtyřnohé mazlíčky. Děti se zabaví u animačních aktivit nebo mohou využít dětské hřiště.

Autor příspěvku: