Cestujte i s tradiční dřevěnicí!

Jste ten typ, jehož srdce vždy zaplesá, jen co uvidí krásnou poctivou dřevostavbu s masivními dřevěnými trámy? Tak to jistě nejste sami! Takováto dřevěnice je snem nebojím se říci, každého pátého člověka. Spolu s tímto tvrzením vás ale jistě napadne oponovat s tím, proč kolem sebe narážíme místo těchto dřevěných baráčků na ty klasické. Odůvodnění je naprosto jednoduché! Pravdou totiž je, že i když v dnešní době vyjde pořízení nebo postavení vlastního obydlí na ne malé peníze, které si ještě navíc musíme půjčovat od bank, protože jen velice malé procento obyvatel je schopné takovéto finanční prostředky ze svých příjmů naspořit, stále nám vyjde levněji menší cihlový domeček než menší poctivá dřevěnice, natož ještě v kombinaci s kamenem.

Dřevěný dům

Alternativou může být ale mobilní dřevostavba od Lavaro House, která navíc potěší i nadšené cestovatele, kteří neradi zůstávají dlouho na jednom místě, ale přímo milují být v pohybu a čerpat životní energii stále z nového okolí svého domova (pokud se nejedná o mobilní domy s přístavbami) – Mobilní domy jsou také skvělou volbou pro mladé páry, protože poskytují dostatek pohodlí a prostoru za přijatelné finanční výdaje. Doby, kdy se pod pojmem mobilní dům naskýtala malá, a ještě k tomu ošoupaná a polorozpadlá chýška už jsou totiž dávno pryč. V dnešní době je najdete ve velice moderním a elegantním provedení, jež může zahrnovat jak klasickou střechu, tak okapy, a které si ještě k tomu můžete po domluvě s firmou uzpůsobit k obrazu svému. Domy se také dají jednoduše rozšiřovat, což se hodí v případě, že začnete postupem času uvažovat o příchodu nového člena do rodiny.

Plechový mobilní dům

Oproti klasickým dřevěnicím také disponují výhodou snadného a rychlejšího vytápění, které se samozřejmě také kladně odrazí na tloušťce vaší peněženky. Nemusíte se tedy v žádném případě obávat toho, že byste si na zimní měsíce museli hledat nové obydlí. Pokud tedy jste tedy typem, který si nedokáže představit život v panelovém domě bez pohybu na zahradě, jež se ovšem nechce na dlouhou dobu zavázat bance ve formě splácení úroků, rozhodně koupi mobilního domečku alespoň zvažte.

Domov / od

Autor příspěvku: