Ano pohodlí městského bydlení


Bezesporu, je to tak. Rostou nájmy v bytech, rostou ceny za služby přinášející pohodlí, zvyšuje se inflace, která z vašich uspořených i vydělaných peněz ujídá každou chvíli pořádný díl. Takže chcete vlastní bydlení. Bydlet ve svém, platit jen to co skutečně spotřebujete. Bydlení musí být úsporné, co nejmenší náklady na energie, to se ví. Je to velmi rozumné. Navíc utečete inflaci. Jak to|? Jednoduše, každý odborník vám řekne, že nejlepší a nejbezpečnější je investice do vlastního bydlení. Takže můžete složitě a dlouho budovat nový zděný dům, nebo můžete složitě a dlouho budovat, či vlastně opravovat starý dům. A co takhle si nechat postavit bungalov 5 kk.

předchůdce bungalovu

Určitě neprohloupíte. Dostupná cena, stavba na klíč, tedy bez starostí. Jak je to možné? Kvalifikovaní zaměstnanci této společnosti vás zastoupí v celém stavebním řízení. Ani nevíte, co to znamená. Oni vás zastoupí v získání stanovisek od úřadů, jako je životní prostředí, hygienická stanice, různá ministerstva. Ale nejen uvedené, je toho spousta co byste měli shánět, jako je souhlas se stavbou majitelů sousedních pozemků, souhlas s činností u vodařů, plynařů, silničního správního úřadu. Takže kvalifikovaní zaměstnanci této společnosti vás zastoupí v celém stavebním řízení.

a koupím si bungalov

A to nejen u výše uvedeného. Zpracují vám celou projektovou dokumentaci a vy si můžete jen vybírat, chcete dům zděný nebo dřevěný, chcete mít sedlovou střechu nebo valbovou? Chcete takové vnější a vnitřní obklady, taková okna nebo snad jiná? Je toho hodně, co vám kvalifikovaní zaměstnanci této společnosti nabídnou a co za vás zařídí. Na vás zůstane sehnat nejen potřebné finance, ale také i pozemek. Pozemek by měl být větší na vámi vysněnou zahradu, s ovocnými keři i stromy. Jak jinak, i slepičky s kurníkem a výběhem se možná vejdou. A ten odpočinek, žít mimo město, to asi nenahradí ani zahraniční dovolená u moře.

Autor příspěvku: