5 aplikací na cestování, které nesmí chybět ve Vašem telefonu.


Booking
Nebudeme si nic nalhávat a přiznáme si, že i ti největší dobrodruzi, kteří cestují čistě „na blind“ a spontánně, Booking také alespoň jednou použili. A aby také ne. Máte zde na výběr z nepřeberného množství filtrů polohy, vybavení pokoje, vybavení hotelu, ceny, nebo třeba vzdálenosti od centra či MHD. Ať už plánujete cestu dopředu, nebo jste zrovna někam přijeli a hledáte vhodné ubytování, Booking je jasná volba!
cestování ve městě
Tripadvisor
Tripadvisor lze použít jako aplikaci i jako webovou stránku. Je to spolehlivý recenzní web, kde se dozvíte základní informace o místech, kam se chystáte vydat. Kromě přesné polohy jsou zde celková hodnocení, fotografie, cenová třída, kontakt, předpokládané počasí a mnoho dalšího. Recenzí je na Tripadvisoru poměrně dost, a tak máte možnost získat více názorů od méně či více kritických uživatelů. Kromě všelijakých turistických atraktivit zde najdete i hotely, restaurace, kavárny, ale třeba i lety.
Google Translate
Již podle názvu je zřejmé, že jde o aplikaci, která Vám přeloží texty z cizího jazyku do toho Vašeho. V současné době je to jeden z nejlepších překladačů a umožňuje přeložit mluvené slovo, psaný text, a dokonce i text vyfocený.
Foursquare City Guide
Foursquare, jak uvádí název, je pomocník především do města, ale najdete tu i místa, která se v městě přímo nenachází. Aplikace mapuje kavárny, restaurace, kluby, ale i jiné atraktivity ve Vámi zadaném městě, či okruhu. Může Vám je zobrazit jak na mapě, tak v žebříčku podle recenzí, které uživatelé vkládají často i s fotografiemi, takže si můžete udělat o místech dobrý obrázek.
mobilní cestovní aplikace
WiFi map
Pokud nemáte neomezená mobilní data anebo cestujete do míst, kde nejsou zrovna cenově dostupná, tato aplikace Vám jistě přijde vhod! WiFi map Vám poskytne informace o dostupných sítích WiFi ve vašem okolí, a to včetně hesla. Můžete se tedy zbavit stresu, že Vám off-line režim na cestách v čemkoliv zabrání.
Vyzkoušíte některé z těchto aplikací při Vašich dalších cestách, nebo už je všechny máte?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
Online / od

Autor příspěvku: