Stylový módní doplněk muže? Přece hodinky!

Hodinky nebo manžetové knoflíčky vyjadřují a podtrhují mužskou osobnost, charisma a image úspěšného může spokojeného se svým životem. Kvalitní hodinky se někdy i dědí z generace na generaci.
Mimořádné hodinky pro mimořádné osobnosti má ve své nabídce také společnost Festina. Jejich kvalitu zajišťují švýcarské strojky, které jsou synonymem přesnosti, preciznosti a dokonalého zpracování. Luxusní záležitost z nich dělá i módní italský design doplněný o zářivé diamanty. Vyberte si ten pravý model!

101939-1

Elegantní – doplněk pro vyrovnaného, sebejistého muže

Hodinky Festina, jsou elegantním doplňkem vyrovnaného muže, ze kterého klid a sebejistota přímo čiší. S tímto šperkem na zápěstí vyzařujete patřičný nadhled, a nejen obchodním partnerům bude na první pohled zřejmé, že nemáte rád zbytečné komplikace. Naopak poznají, že si opravdu nemusíte nic dokazovat. Tak jako jsou tyto hodinky vkusně a elegantně umírněné bez zbytečností okolo, tak i vy dáváte přednost jednoduchosti a přímočarosti jednání. Řemínek z kůže v kombinaci s decentním zdobením švýcarského strojku však vypovídá o vaší zálibě v kvalitě. Hodinky se automaticky natahují, jsou vodotěsné a mají i kalendář.

Sportovní – pro muže, který se nebojí výzev

Energický, odvážný, s touhou po dobrodružství, muž činu, jakoukoliv překážku bere jako výzvu – poznáváte se? Pak vaši osobnost perfektně doplní sportovní hodinky Lcasote. Modré gumové prvky na lunetě, korunce a tlačítkách jsou perfektně sladěny s gumovým řemínkem a číselníkem v téže barvě. Odolnost a funkčnost korunují luxusní prvky v zdobení na korunce. Na první pohled je zřejmé, že žijete svůj život na plno!

casio-ae-1000w-1b

Elegance spojená s funkčností – pro ty, co chtějí něco navíc

Skvělý doplněk pro muže, kteří se nespokojí jen tak s něčím – to hodinky Diesel. Elegantní automatické hodinky s chronografem jsou doplněny kompletním průvodcem časem, včetně ukazatele měsíčních fází. To vše na luxusním černém podkladu zdobeném opět velmi citlivě. S těmito hodinkami získáte patřičný respekt svého okolí. Náramek z nerezové oceli vyjadřuje vaši sílu, mužnost a charisma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Autor příspěvku: